Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Клей Маркол - специфіка і особливості

клей для фурнітури

Ремонт м'яких меблів своїми руками цілком можливий, якщо знати основні правила роботи та придбати якісні витратні матеріали. Наприклад, для обклеювання поверхонь поролоном потрібен спеціальний меблевий клейовий склад, який буде надійно фіксувати матеріал на дерев'яній основі, не псуватиме її структуру та не потребуватиме величезних витрат. На сьогоднішній день на ринку меблевої промисловості існує безліч марок. Проте, найбільш популярним та затребуваним є клей Маркол.

Клей для поролону від ТМ Marcoll. Основні переваги

Люди, які намагалися склеїти декілька частин поролону чи синтепону між собою, знають, що це доволі непросте завдання. Дані матеріали на 90% складаються з повітря, і лише на 10% - з піни. Тому, вони добре поглинають в себе клей і досить часто розклеюються.

Пропонуємо вашій увазі клей Маркол. Він володіє відмінними властивостями:

  • Достатня в'язкість, хороша еластичність. На відміну від інших клейових засобів з рідкою текстурою, клей Маркол є густим та однорідним. Тому, застосовуючи його, ви отримаєте міцні та гнучкі шви.
  • Швидко висихаюча структура. Завдяки наявності у складі великої кількості сухого залишку, клей для поролону Marcoll надзвичайно швидко схоплюється. Процес займає не більше кількох хвилин, але за цей період можна встигнути пересунути основу при наявності огріхів.
  • Однокомпонентний склад. Клей Маркол вирізняється тим, що продається одразу в готовому вигляді. Це означає, що для поклейки поролону вам не доведеться витрачати час на змішування різних компонентів між собою.
  • Безпека. Якісний густий клей Маркол не містить жодних агресивних, розїдаючих поверхню рідин. Також, в цьому засобі немає трихлоретану і толуола, використання яких є небезпечним для здоров'я. Токсичні пари цих речовин можуть викликати онкологічні захворювання.
  • Багатофункціональність. Клей Маркол вирізняється відмінними характеристиками при склеюванні таких матеріалів, як: поролон з будь-якими тканинами і нетканими матеріалами, дерева і тканини, дерева з деревом, будь-яких технічних тканин в будь-якому поєднанні.

Крім того, сучасний клей Маркол дуже зручний у використанні. Його можна наносити як кісточкою, так і з допомогою пульверизатора. Таким чином, засіб легко наноситься навіть у важкодоступні місця, не закупорює пори поролону і дуже швидко схоплюється.

Де купити клей Маркол?

Придбати клей для поролону та іншу фурнітуру для меблів ви можете на офіційному сайті компанії Light Star textile. Ми пропонуємо вашій увазі лише доброякісну продукцію від перевірених виробників за доступними цінами!