• Меблева тканина Меблева тканина Елітна меблева тканина в інтернет-магазині Lightstar.com.ua Меблева тканина
 • Фурнітура Фурнітура Фурнітура для меблів в інтернет-магазині Lightstar.com.ua Фурнітура
 • Безкаркасні меблі Безкаркасні меблі Крісло мішок в інтернет-магазині Lightstar.com.ua Безкаркасні меблі
 • Тканина для штор Тканина для штор Тканини для штор за доступною ціною інтернет магазин Light Star Тканина для штор

Сума замовлення:

0.00 грн

Купити тканину для меблів в Україні

Купити тканину для меблів в Україні | Light star

Оббивна тканина є найважливішою складовою будь-яких м'яких меблів. Щоб ідеально виконувати свої функції, такий матеріал повинен бути високої якості, а також стійким до зносу. Підібрати тканину під безкаркасні меблі буває досить складно. Щоб успішно вирішити таке завдання, потрібно більше знати про переваги і дефекти матерії, що використовується для обшивки.

Як правильно вибрати тканину для м'яких меблів

Модель Лаванта

Щоб вдало купити тканину в Україні, потрібно врахувати кілька важливих факторів. Це допоможе вам обшити домашні меблі якісним і надійним матеріалом. Вибирати його слід, виходячи з таких критеріїв:

 1. Дизайнерські властивості. Матеріал повинен вдало комбінуватися з інтер'єром. Серед вирішальних чинників буде його колір і інші особливості оформлення. Деякі тканини доповнюються зображеннями і візерунками.
 2. Довговічність. Купити тканину в Україні з такою якістю дуже важливо. Від того, наскільки довго прослужить вам матеріал, залежать подальші витрати на відновлення меблів і її ремонт. Термін служби якісного текстилю Контакт і іншої тканини залежить від складу матеріалу, його стійкості до фарбувальних речовин, застосовуваних технологій, а також додаткової обробки спеціальними речовинами.
 3. Зручність. Купити тканину в Україні варто приємну на дотик, оскільки матеріал оббивки повинен забезпечувати комфорт.

Зовнішні показники якості будь-якої матерії визначається такими властивостями, як гладкість, ніжність і шовковистість.

Основні ознаки якості оббивної тканини

Як вже говорилося вище, якість матеріалу має велике значення при оббивці меблів. До основних експлуатаційними характеристиками зовнішніх покриттів зазвичай відносять:

 1. Структуру матеріалу. Сьогодні споживачі можуть купити тканину в Україні як штучну, так і натуральну. Деякі навіть одночасно поєднують в собі перераховані вище сировини. При покупці оббивки потрібно враховувати її склад.
 2. Особливості оформлення. Вид тканини повинен відповідати дизайну вашого приміщення. Непогано буде вибрати оббивку під колір чи малюнок шпалер, гардин, що знаходиться поруч меблів.
 3. Вид і щільність матеріалу. Найбільш часто зустрічаються в оббивках тканини бувають звичайними матер'яними або розпушеним. Чим такий матеріал щільніше, тим він краще по якості.
 4. Стійкість до механічних пошкоджень. Щоб визначити її, обчислюється кількість циклів. Оптимальним показником є 20 тисяч циклів, що не призвели до стирання полотна.
 5. Стійкість до зношування. Купити тканину в Україні краще, якщо вона добре витримує тертя, розтягування, стиснення, а також стійка до температурних перепадів і інших несприятливих факторів. Стійкість до зношування може зменшуватися через невірно підібраний режим чищення і т.д.
 6. Стійкість матеріалу до вицвітання залежить від властивостей фарби. Оптимальний показник стійкості барвника повинен бути 3,5 і вище.

Крім того, велике значення має екологічність. Якщо ви вирішили купити тканину в Україні, обов'язково дізнайтеся, чи не нашкодить вона вашому здоров'ю. У ній не повинно бути ртуті, свинцю та інших важких металів. Крім того, не можна, щоб вона містила шкідливі хімічні сполуки. Якісна оббивна тканина добре пропускає повітря. Це дозволяє їй зберігати цілісність тривалий час.

Якщо ви вирішили купити тканину в Україні, обов'язково переконайтеся в тому, що на ній не утворюються катишки. Таке явище говорить про низьку якість сировини.

Перед покупкою обов'язково слід дізнатися про правила догляду за тканиною. Деякі види полотна не переносять впливу вологи. Тому їх можна чистити тільки сухим способом. 

Який оббивний матеріал краще

Модель Париж

Щоб купити тканину в Україні, яка б повністю відповідала вашим побажанням, слід обов'язково враховувати особливості інтер'єру. Вітальню найкраще доповнити меблями зі шкіри або матеріалу з яскраво вираженим візерунком. Дизайн кухні слід прикрасити виробом зі штучної шкіри. Доглядати за такими меблями зовсім не складно. Подібні тканини купити не завадить, оскільки вони не вбирають неприємні аромати.

Дитячі меблі повинні бути з витривалого, стійкого до забруднення матеріалу: штучної шкіри, шенилла або флока. Власникам домашніх тварин варто звернути увагу на стійкість обраної оббивної тканини до зачіпки.

Офісне приміщення слід обладнати меблями зі стійкого до стирання природного або штучного шкіряного матеріалу. 

Шенілл і шкіра підійдуть там, де багато курять, оскільки подібні тканини добре відштовхують відповідні запахи.    

Бажаючі купити тканину в Україні для оббивки меблів повинні знати про те, що ціна на багато матеріалів, особливо натуральну шкіру, вельми висока. Але зате така продукція здатна красномовно продемонструвати спроможність і відмінне почуття стилю власника меблів. З цієї причини дивани зі шкіри сьогодні - один з найпопулярніших елементів обстановки в офісах, дорогих готелях і залах для нарад. І, нарешті, шкіряній меблі не потрібно складний догляд. Потрібно всього лише регулярно протирати її вологою ганчіркою.

Де краще купувати тканину для меблів

В інтернет-магазині тканин для меблів Light Star сьогодні відкритий розпродаж якісних недорогих матеріалів для оббивки меблів. Тут ви можете купити тканину в Україні за доступною вартості. Магазин працює з надійними виробниками подібної продукції.

Тільки в Light Star:

 • оперативне оформлення замовлення;
 • швидке обслуговування покупців;
 • вигідна вартість товарів;
 • досить великий асортимент.

Ми пропонуємо зробити покупку меблевої тканини в роздріб в будь-якому місті України. У нас великий вибір оббивки зі шкіри, шенилла, гобелена, жаккарда, бавовни, замінників шкіри, текстилю Контакт та інших широко застосовуваних матеріалів. Крім того, в наявності є високоякісна фурнітура для меблів.  

Повертайся