Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Які види та моделі штор існують?

Жодне приміщення, навіть зі смаком обставлене і оформлене відповідно до єдиного дизайнерського рішення, не матиме завершеності, поки на вікнах не з'являться тканинні завіски. На сьогоднішній день існує величезна різноманітність виробів: від лаконічних класичних штор до об'ємних і багатошарових портьєр а-ля ампір. Це дає можливість підібрати оформлення віконної групи в будь-якій манері. Але для того, щоб комплект гармонійно вписався у внутрішнє оздоблення кімнати, потрібно знати, які бувають види та моделі штор, а також розуміти, якій стилістиці вони відповідають.

У цій статті ми спробуємо розібратися у величезному асортименті, який нам пропонують відділи домашнього текстилю, а також численні салони з пошиття.

Жалюзі, штори-кафе, нитяні та рулонні штори: що вибрати?

Якщо розглядати види та моделі штор з точки зору декоративних властивостей і способу прикріплення до карнизу, то можна виділити наступні варіанти:

види й моделі штор

Види й моделі штор

  • Класичні штори. Найпростіший і найпоширеніший варіант оформлення вікна. Спочатку класична модель являла собою просто два шматки прямокутної матерії, які розсовувалися по краях віконного отвору, а при з'єднанні - повністю перекривали його. Зараз все частіше можна зустріти класичні штори, пошиті у вигляді багатошарових драпіровок, декоровані гардиною, ламбрекеном або красивими підхватами.
  • Жалюзі. Тканинні жалюзі є різновидом оформлення офісних приміщень. Однак, завдяки використанню натуральних матеріалів різної фактури і забарвлення, вони, так само як і класичні штори, можуть використовуватися у домашній обстановці. Випускаються вони як в горизонтальному, так і у вертикальному виконанні. Це дозволяє декорувати вікна або балкони самих різних розмірів.
  • Штори-кафе або “бабусині віконця”. Такі штори складаються з двох елементів - ламбрекену в верхній частині і шматка полотна на карнизі, закріпленого посередині віконного отвору. Прекрасний варіант для тих, хто хоче створити милу домашню обстановку, позбавлену будь-якої химерності і помпезності.
  • Нитяні штори. Такі штори складаються з безлічі шовковистих ниток, які виглядають дуже ефектно і зазвичай використовуються для додання обстановці відчуття легкості і святковості. Подібними моделями можна прикрасити будь-який інтер'єр, а також використовувати їх для дверних прорізів або для поділу простору.
  • Рулонні штори. Такі моделі прекрасно поєднують в собі захисні якості жалюзі та красу класичних штор. Крім того, вони є надзвичайно практичними, адже абсолютно не деформуються і не мнуться, легко опускаються та піднімаються, а також фіксуються на будь-якій висоті. Такий варіант завіс може використовуватися як окремий світлофільтр, або ж поєднуватися з портьєрами, граючи роль тонкої гардини.

Класичні штори та інші моделі в інтернет-магазині Light Star textile

Придбати якісні та недорогі тканини для будь-яких видів та моделей штор можна на офіційному сайті компанії Light Star textile.

Крім того, в нашому магазині можна також купити такі товари, як оббивочна тканина для меблів, фурнітура для меблів та ексклюзивна колекція полотен.