Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Вибираємо тканини для штор на кухню

В інтер'єрі будь-якої кімнати дуже велику роль відіграють окремі елементи та дрібниці, з яких складається загальне враження. Наприклад, у кухонному приміщенні не останнє місце займають штори. Саме вони є родзинкою інтер'єру, яка надає йому певного настрою, створює затишок і гармонію. Але як підібрати та тканини для штор на кухню купити? При виборі типу і фактури полотна для кухонних штор доведеться враховувати площу кімнати, її освітленість, наявність газової або електричної плити, та можливість виходу на балкон. Крім того, варто не забувати, що кухонні штори можуть підпадати під вплив бризок жиру, бруду, просочуватися запахами. Тому, варто купити тканини для штор, які майже не вбирають в себе сторонні запахи, легко перуться, швидко сохнуть.

Як підібрати підходящий комплект штор для кухні?

Тканини для штор на кухню купити - не така легка справа, як здається на перший погляд. Адже звертати увагу потрібно не тільки на їх зовнішній вигляд і дизайн. Потрібно також визначитися із масою інших нюансів: стиль, тип, функціональні особливості, експлуатаційні характеристики.

На що слід звернути увагу при виборі кухонних штор?

тканини для штор

Вибираємо тканини для штор на кухню

  • Необхідно функціональні тканини для штор на кухню купити. Якщо вікно знаходиться поруч з плитою чи раковиною, вибирайте короткі штори із стійкого до забруднень матеріалу. В обідній зоні можна сміливо експериментувати з довжиною і використовувати різні фактури. Вікна з балконними дверима слід оформити так, щоб залишався вільний доступ на балкон.
  • Штори для кухні в каталозі будь-якого магазину повинні бути практичними у догляді. Адже тканина, із яких- вони пошиті зобов'язана не вбирати вологу і запахи, не накопичувати пил і статичну електрику, повинна довго тримати форму, не вигоряти на сонці і при цьому виглядати красиво і стильно.
  • Щоб підходящі тканини для штор на кухню купити потрібно також зважати на загальний стиль приміщення. Зазвичай на наших кухнях дуже багато предметів: посуд, меблі, дрібна і велика побутова техніка, аксесуари, кімнатні рослини, мисочки для домашніх улюбленців - все завжди на виду і під рукою. Тому, обираючи колір та модель, визначтесь, яка потрібна вам штора: та, що відверне увагу від цього різноманіття чи та, яка просто підтримає загальну колірну гамму.

Де тканини для штор на кухню купити?

Якщо ви бажаєте тканини для штор на кухню купити, то ви прийшли за адресою. На офіційному сайті компанії Light Star textile представлені різноманітні штори для кухні в каталозі, серед яких ви неодмінно зможете підібрати підходящий комплект штор для кухні.

Крім того, в нашому інтернет-магазині ви також зможете придбати інші товари. Наприклад, обивку та фурнітуру для м'яких меблів.