Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Види штучної шкіри для оббивки меблів

Меблеві гарнітури, оббиті натуральною шкірою - це справжні витвори мистецтва, які вражають своєю вишуканістю і розкішністю. Однак, ціна на такі вироби перевищує всі розумні межі. Більш того, якщо задуматися про етичну сторону питання, то можна зрозуміти, що для створення одного дивана, обшитого натуральною шкірою знадобиться шкура не однієї тварини.

Ось чому виробники знайшли чудову альтернативу - штучну шкіру. Цей матеріал є більш дешевим, однак, завдяки сучасним високим технологіям, його зовнішній вигляд і властивості абсолютно не відрізняються від натурального еквівалента.

Який кожзам для меблів підібрати?

Штучна шкіра - це матерія з багатошаровою структурою, яка, в залежності від застосування полімерних композиційних складових на тканій або нетканій основі, ділиться на наступні види:

штучна шкіра

Види штучної шкіри для оббивки меблів

  • Мікрофібра. Штучна шкіра, створена з ультратонких волокон поліаміду відрізняється неймовірною м'якістю, міцністю і еластичністю. З даного матеріалу можна створювати абсолютно різні фактури з різними кольорами. Серед переваг можна виділити також екологічність, вологовідштовхувальну властивість і відмінну повітропроникність.
  • Поліуретан або штучна шкіра PU. Це матерія, що складається з трьох шарів: бавовняного, натуральної шкіри з дефектами і поліуретану високої якості. Такий шкірозамінник для меблів володіє прекрасними характеристиками: морозостійкістю, гігієнічністю, стійкістю до деформацій. Крім того, за рахунок своєї пористої структури, така матерія добре відштовхує вологу і пропускає повітря.
  • Екошкіра. Даний вид штучної шкіри за своїми позитивними характеристиками дуже схожий на шкіру PU. Однак є суттєва відмінність між ними. Екошкіра не має в своєму складі натуральну шкіру, а в якості її основи використовується бавовняна тканина з домішкою синтетичних волокон.
  • ПВХ на тканині. Така штучна шкіра є найпопулярнішою і найпоширенішою. Вона виготовляється з полівінілхлориду, який разом з додатковими синтетичними компонентами наноситься на трикотажну або іншу тканинну основу. Основні плюси даного виду для меблів полягають в його довговічності, стійкості до різних ушкоджень і невибагливості у догляді.

Штучна шкіра в інтернет-магазині Light Star textile

Якщо ви бажаєте придбати штучну шкіру для оббивки своїх меблів, але не знаєте який кожзам обрати, то ви прийшли за адресою. Фахівці компанії Light Star textile з радістю допоможуть вам підібрати підходящий виріб, який буде відповідати всім вашим побажанням і вимогам!

Крім того, в нашому каталозі представлені й інші категорії товарів. У нас ви також можете жаккард, рогожку і велюр купити Україна.