Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Сучасна фурнітура. Види і особливості

фурнітура для мебелі оптом

На сьогоднішній день існує величезна кількість різноманітних меблевих гарнітурів. Однак, кожен з них має одну загальну особливість - всім їм потрібна фурнітура. Саме ці неважливі, на перший погляд, пристосування і комплектуючі відповідають за такі характеристики меблів, як якість, довговічність, функціональність і зручність використання.

Залежність якості меблів від фурнітури можна побачити вже в самому найближчому часі після збірки. Якщо дверцята почали перекошуватися, а між стулками з'явилися щілини, - значить швидше за все в гарнітурі була застосована найдешевша продукція. Більш серйозною проблемою можна вважати утруднене відкриття висувних ящиків, зрив полиць і навіть перекіс корпусів. Щоб зробити вигідну покупку фурнітури для меблів, покупцям необхідно знати якою вона буває.

Меблева фурнітура: головні різновиди

Існує два типи фурнітури:

  • Лицевий. Така меблева фурнітура - це ручки, гачки, замки та інші вироби, які виконують виключно декоративну функцію. Вони є такою ж частиною інтер'єру, як і безпосередньо предмети обстановки, так як залишаються на видноті. Тому, від такої фурнітури потрібне збереження зовнішнього вигляду без значних змін через роки експлуатації. Пильна увага приділяється захисним покриттям, стійким до механічного впливу, стирання. У якісних меблів матеріалом фурнітури служить пластик, метал або дерево, в залежності від особливостей і дизайну меблів.
  • Кріпильний. До цього типу фурнітури відносяться підйомні і висувні механізми, петлі, стяжки, ущільнювачі, а також інші вироби, які відіграють практичну роль у функціональності меблів. Вони є гарантією надійності з'єднань, а також конструкційних особливостей. Тому, дуже важливо, щоб кріпильна фурнітура для меблів була міцною, довговічною і компактною.

Де купити фурнітуру?

Якщо ви вирішили оновити свої меблі і вам потрібна якісна фурнітура, то ви прийшли за адресою. На офіційному сайті компанії представлений колосальний вибір фурнітури для меблів від кращих світових виробників за доступною вартістю. Тому, ви з легкістю зможете замовити вподобану модель. А якщо у вас виникнуть питання, то наші менеджери з радістю допоможуть вам зробити правильний вибір.

Рекомендуємо вам також ознайомиться з іншими категоріями товарів, представленими в каталозі: рогожка , шенілл, жаккард, велюр тканина і штучна шкіра для оббивки меблів.