Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Шенілл або рогожка: вибираємо обивку для дивана

Все частіше при покупці нових м'яких меблів люди звертають увагу не на їхні функціональні характеристики та практичність, а на оббивну тканину. Насправді, це дійсно дуже важливий аспект, від якого залежить не тільки привабливість зовнішнього вигляду виробу, але й його міцність, надійність, стійкість до зношування.

На сьогоднішній день існує величезна різноманітність різних натуральних і синтетичних тканин для дивана. Але найпопулярнішими є шенілл або рогожка.

У цій статті ми разом з вами розглянемо всі властивості цих матерій і розберемося яку з цих тканин варто купити.

Що краще: шенілл або рогожка?

Шенілл - це матерія, головною особливістю якої є пухнаста і м'яка структура. Така тканина для дивана дуже популярна завдяки таким перевагам:

  • Екологічна чистота і гіпоалергенність. Шенілл абсолютно безпечний для здоров'я людини.
  • Високий рівень зносостійкості. Навіть кігті домашніх вихованців не зможуть пошкодити поверхню матерії.
  • Еластичність. Шенілл не розтягується і не деформується.
  • Приємні тактильні властивості за рахунок наявності в структурі безлічі коротких ворсинок.
  • Антистатичність. Така тканина для дивана не електризується.
рогожка

Рогожка

Що стосується недоліків, то він один. Шенілл вбирає вологу, через що вимагає дуже дбайливої експлуатації та ретельного догляду.

Рогожка - це тканина для дивана, яка створюється з бавовняних або лляних волокон із застосуванням синтетики. Відмінною рисою цього матеріалу є особливий спосіб плетіння, за допомогою якого на поверхні створюються різні малюнки. Що стосується плюсів, якими володіє рогожка, то вони такі:

  • Надійність і стійкість до стирання. Така оббивна тканина для меблів протягом тривалого часу зберігає свій первісний вигляд.
  • Довговічність. За рахунок своєї стійкості до зношування, рогожка перевершує свого суперника.
  • Натуральність. Незважаючи на синтетичні домішки, така тканина для дивана не подразнює шкіру і не викликає алергічні реакції.
  • Невибагливість у догляді. На відміну від шенілла, рогожка є більш практичною в плані очищення.

Мінусом цієї тканини для дивана є те, що вона трохи грубувата на дотик і те, що на ній легко з'являються зачіпки від зубів і пазурів тварин.

І так, що краще шенилл або рогожка?

Ми вважаємо, що немає однозначної відповіді. Шенілл відмінно підійде для дитячих кімнат і спалень, оскільки володіє особливою м'якістю і красою. А рогожка стане відмінним варіантом для віталень, офісів і громадських приміщень, так як має високу міцність.