Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Шенілл тканина: правильний догляд

Останнім часом все більша кількість людей, які вирішили купити тканини для штор або для м'яких меблів, віддають свою перевагу шенілл тканині. Популярність даного матеріалу дуже просто пояснюється. Це матерія, що володіє безліччю переваг:

  • Красива оксамитова структура, яка дозволяє реалізувати будь-яку дизайнерську задумку.
  • Приємні тактильні властивості.
  • Здатність поглинати світло і звук.
  • Еластичність, за рахунок якої шенілл тканина не деформується і не мнеться.
  • Стійкість кольору.

Крім того, на відміну від інших типів оббивних матеріалів, шенілл тканина є дуже довговічною, якщо за нею правильно доглядати. Але як це робити? Про це ви докладно дізнаєтеся в цій статті.

Шенілл для меблів. Яким повинен бути догляд за цим матеріалом?

Шенілл тканина складається з безлічі пухнастих ниток, які при попаданні на них будь-якої рідини, швидко вбирають забруднення в свою структуру. Виходячи з цього, потрібно зазначити, що така матерія потребує дуже дбайливої експлуатації та ретельного догляду.

Як прати вироби з шенілла?

Бажано чистити шенілл тканину пилососом або сухою щіткою. Однак, якщо на поверхні виникли будь-які плями, вам варто дотримуватися таких правил:

Шенилл

Шенилл ткань

  • Щоб видалити забруднення використовуйте мінімальну кількість води або, краще за все нанесіть на пляму мильну піну, не втираючи її.
  • Не застосовуйте агресивні чистячі засоби для меблів.
  • Уникайте впливу високих температур, оскільки вони руйнують властивості матерії.
  • Якщо ви сумніваєтеся, що зможете видалити плями від кави, шоколаду або інших харчових продуктів, то зверніться за допомогою в професійну хімчистку.

Керуючись нашими рекомендаціями, ви зможете продовжити життя своєму дивану і надовго забути про послуги майстрів з перетяжки для меблів новою шенілл тканиною.

Шенілл тканина в інтернет-магазині Light Star textile

Незважаючи на те, що через свої властивості шенілл тканина вимагає особливого догляду, багато людей все одно бажають її придбати. Якщо у вас теж є бажання купити матеріали з шеніллу для своєї меблевої гарнітури, то зробити покупку варто на офіційному сайті lightstar.com.ua.

Наша компанія пропонує своїм покупцям найвигідніші умови покупки: високоякісну продукцію, в тому числі шенілл тканину і фурнітуру для м'яких меблів, демократичні ціни на всі колекції та приємні бонуси, високий рівень обслуговування і професійні консультації, а також швидку доставку в будь-який регіон України.