Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Розглядаємо асортимент тканин в спальню

Спальня - це кімната, у якій вплив на оббивку для меблів і декоративні елементи мінімальний: тут завжди підтримується оптимальний мікроклімат, немає таких агресивних чинників, як підвищена вологість, жир чи кіптява. Тому, вирішивши красиво оформити вікна, тут можна не обмежувати себе та використовувати для цього практично будь-яку матерію з існуючого асортименту тканин в спальню. Можна звернути свою увагу на бавовну, шовк, атлас чи льон, або ж обрати варіант серед синтетичних тканин. Але на сьогоднішній день все частіше зустрічаються гардинні тканини для спальні, у яких поєднуються натуральні і штучні волокна - баланс практичності та красивого зовнішнього вигляду.

Тканини для штор в спальню: вибираємо правильно

На відміну від інших кімнат, спальня - це приміщення, яке вирізняється особливою атмосферою затишку. Тому, перед тим як вибрати якийсь варіант із асортименту тканин в спальню, необхідно визначитися із його стилем. Занавіски повинні гармонійно поєднуватися із загальною стилістикою інтер'єру та органічно доповнювати його.

Які гардинні тканини для спальні підібрати?

асортимент тканин

Асортимент тканин

  • Синтетичні та напівсинтетичні тканини для штор в спальню. Це прекрасний варіант, оскільки такі штори володіють більшою довговічністю та практичністю. Крім того, такі портьєри випускаються у більшій колірній гамі. А це дозволяє створити у спальній кімнаті будь-який дизайн. Що стосується недоліків, то вони полягають у наступному: синтетичні штори можуть бути причиною виникнення алергічних реакцій, плюс вони виглядають не так благородно, як натуральні матерії.
  • Натуральні полотна. Найбільшими перевагами таких тканин для штор в спальню є гіпоалергенність, презентабельний зовнішній вигляд та красива текстура. Однак, асортимент натуральних тканин в спальню не такий різноманітний і вирізняється більш високою вартістю.

Як бачите, кожен матеріал має свої плюси та мінуси. Тому, все залежить від ваших особистих уподобань та потреб.

Найбільший асортимент тканин в спальню

Якщо ви вже вирішили які гардинні тканини для спальні вам потрібні, то прийшов час здійснити покупку. Але де купити одночасно якісні та недорогі матерії? Відповідь очевидна - в інтернет-магазині Light Star textile.

На офіційному сайті нашої компанії представлений колосальний асортимент тканин в спальню за доступними цінами. Тому, тут ви можете придбати гардинні полотна, та інші тканини під замовлення оптом вигідно!