Купити меблеву тканину (Полтава) в інтернет-магазині «Лайтстар»: якісні матеріали за доступними цінами
Якою має бути меблі? Довговічною, комфортною, що гармонує із загальною стилістикою приміщення. Багато в чому на відповідність перерахованим характеристикам впливає оббивка. Магазин меблевої тканини Light Star пропонує широкий вибір текстилю для поновлення або створення стильних м'яких диванів, крісел і стільців.
Функції оббивки
Основна функція оббивного матеріалу - захисна. При активній експлуатації м'які меблі піддається механічній дії від кігтів домашніх тварин, потрапляння важко виводяться речовин і вигоряння. Купити меблеву тканину (Полтава) в інтернет-магазині Light Star - значить запобігти:
- механічні пошкодження каркаса;
- швидку втрату яскравості відтінків гарнітура;
- часті забруднення;
- труднощі, пов'язані з доглядом.
Також оббивка виконує декоративну функцію - якісний гарний текстиль здатний перетворити не тільки предмет меблів, але і в цілому дизайн інтер'єру кімнати.
Різновиди оббивного текстилю
Оббивні матеріали ділять на два класи: ткані і неткані. Ткані матеріали
Для виготовлення полотна застосовується плетіння поперечних і поздовжніх ниток. Результат плетіння - безворсової тканина. Другий варіант - ворсинки, вплетені в основу. До цієї групи матеріалів відносяться такі:
- Жаккард. Матеріал цінують за високу міцність, адже при виготовленні жаккарда досягається максимальна щільність ниток на одиницю площі. У складі матеріалу присутні натуральні і синтетичні волокна. Натуральні нитки наділяють жаккард повітропроникністю, а поліефірні - продовжують термін служби. Відмітна риса жаккарда - рельєфний малюнок з лицьової та зворотньої сторін.
- Гобелен. Елітна меблева тканина зі складним плетінням різнокольорових ниток. Зовні схожа на жаккард, але має більш високу щільність. На гобелені зображують як орнаменти, так і складні сюжети.
- Шенілл. Це міцне сукно з натуральної або штучної основою. Для виготовлення шенилла виробники використовують різну сировину: шерсть, льон, бавовна, акрил, віскозу, поліестер. Натуральність матеріалу визначається співвідношенням компонентів. Натуральної оббивна тканина вважається, якщо бавовни, вовни або льону в ній більше 60%. Завдяки особливому способу плетіння шенилл має слабку розтяжністю.
- Велюр. Сумішеві матеріал з набивним малюнком або гладкофарбована. Вибрати й купити меблеву тканину (Полтава) можна, орієнтуючись на довжину ворсу.
- Рогожка. Цей матеріал відрізняє подвійне або потрійне плетіння ворсистих ниток. При виготовленні використовуються волокна різної товщини. Контраст в діаметрі утворює на поверхні рогожки шаховий малюнок. Рогожка - не мнеться, зносостійкий, простий у догляді матеріал. Придбати таку тканину для меблів в роздріб можна в інтернет-магазині Light Star.
Неткані типи
- Матеріал, виготовлений з використанням технологій, відмінних від плетіння, називають нетканим. Купити подібну оббивку можна в наступних варіаціях:
- Флок. Виготовляється на основі натуральних і синтетичних ниток. На клейовий шар тканої основи за допомогою електростатичного поля напилюють мікроволокна. Споживачі можуть вибрати однотонний флок або з малюнком. Для створення декоративних ефектів виробники використовують різні технології: подвійне флокированіє, мокру печатку і термотиснення.
- Поліуретан. Це штучний аналог шкіри. Синтетичні полімери наносять на текстильну або неткану базу. Матеріал має пористу структуру, тому оббивка з екокожі відрізняється високою воздухопропускной здатністю. За експлуатаційними властивостями еко-шкіра не поступається натуральному матеріалу. Крім класичної гладкої оббивки, виробники пропонують декоративні варіанти з тисненими малюнками.
Ключовими при покупці оббивки вважаються наступні параметри:
- Щільність. Вимірюється в грамах на квадратний метр і визначає зносостійкість покриття. Оптимальний показник для оббивки починається від 200 г / м2.
- Склад. Зміст поліестеру допомагає матеріалу довше зберігати первинну форму. Однак, якщо в сім'ї є алергіки, краще підібрати оббивку з високим відсотком натуральних волокон.
- Воздухопропускной здатність. Чим ефективніше виходить повітря при тиску, який чиниться на меблі, тим довше прослужить оббивка. Перевірити повітропроникність можна, спробувавши подихати через зразок матеріалу.
- Сминаемость. Більш практичним є матеріал, стійкий до зминання.
- Наявність просочення. Купити меблеву тканину (Полтава), оброблену спеціальними складами, значить отримати додаткову стійкість оббивки до забруднень, пилу і вологи.
- Зовнішній вигляд. Фактура, колір і малюнок оббивки повинні створювати гармонійний ансамбль з іншими предметами інтер'єру.
Універсальні правила догляду за оббивкою Грамотний і своєчасний догляд за меблевою тканиною - запорука її довгої служби. Основні рекомендації:
- Забруднення слід видаляти якомога швидше. Затримка може привести до появи стійких плям.
- Не варто занадто активно терти тканину, щоб не пошкодити її структуру.
- Прати оббивку необхідно окремо від інших текстильних виробів. Відповідна температура - не вище 40 ° C. Блискавки на чохлах повинні бути застебнуті. Машинний віджим не рекомендується.
- Чистячі гелі та пасти слід наносити на губку або щітку, а тільки потім протирати ними плями. При чищенні оббивки можна змішувати різні засоби.
Купити меблеву тканину (Полтава) в магазині оббивного текстилю Light Star
Інтернет-магазин пропонує елітні і бюджетні види оббивки на будь-який смак. В асортименті представлені колекції різних матеріалів: рогожки, шенилла, велюру, штучної шкіри. Доставка оббивки оптом чи вроздріб здійснюється в усі регіони України. Меблеві тканини в Рівному, Полтаву, Одесу та інші міста відправляються «Новою Поштою» або транспортною компанією на вибір клієнта.