Купити меблеву тканину в Бердянську
Перед тим як вибрати відповідну тканину, слід врахувати її склад, оформлення, головні особливості та інші аспекти. Тільки так вийде вибрати варіант, який зробить поверхню м'яких меблів зручною, привабливою, практичною і зносостійкою.
Вся меблева тканина Бердянська для оббивки ділиться на кілька категорій:
- бюджетні (повністю натуральні);
- міцні натуральні тканини;
- комбіновані зі складною фактурою;
- підвищеної щільності з високою міцністю на розрив;
- штучна шкіра і замша;
- бюджетна натуральна шкіра, замша;
- дорогі тканини з високою щільністю, максимально натуральним складом.
Кожна категорія виділена з урахуванням рівня міцності, щільності матеріалу, а також його стертості при щоденній експлуатації, пілінгуємості, вогнестійкості, повітрянопропускній здатності та інших важливих показників.
Хоча багатьма споживачами вітається натуральний склад, найміцнішими і зносостійкими будуть якраз комбіновані варіанти.
Характеристики меблевої оббивки
Натуральна меблева тканина Бердянська для оббивки м'яких меблів зазвичай має рівну матову поверхню (в деяких випадках верхня сторона рельєфна), в складі 98-100% волокон природного походження. Вони практично не тягнуться, добре пропускають повітря, але можуть втрачати колір при тривалому впливі прямих сонячних променів. Натуральна оббивка абсолютно безпечна для організму, гіпоалергенна і підходить для оформлення меблів у багатьох сучасних стилях. Все ж вона не зовсім міцна, а також має низький рівень зносостійкості.
Комбіновані матеріали підійдуть для оформлення значно більше. У складі може бути присутнім 40-60% натуральних волокон, а решта - синтетичні добавки. Завдяки цьому меблева тканина Бердянськ має додаткові і незамінні властивості:
- еластичність;
- гігієнічність;
- допомагає тримати задану форму;
- Не вбирає вологу і випаровує її з поверхні;
- легко і просто очищується сухим способом або вологим (локально);
- добре зберігають колір.
Комбінована меблева тканина (Бердянськ) дуже міцна, на її поверхні практично не утворюються затягування, діри, подряпини. Деякі категорії з позначкою «антикіготь», а тому підходять для оббивки м'яких меблів власникам різних домашніх тварин.
Найміцнішою прийнято вважати синтетичну оббивку, що імітує шкіру і замшу. Вона має натуральну основу, але поверхня складається з незвичайного синтетичного (частіше спіненого) матеріалу, який відрізняється високою зносостійкістю і міцністю на злам.
Види популярних тканин для оббивки меблів
Найпопулярніша меблева тканина Бердянськ для оббивки відрізняється презентабельним зовнішнім виглядом, добре переносить регулярну експлуатацію. Кращі варіанти:
- Жаккард (синтетичний шовк). У складі зазвичай 50 / 50 натуральних і синтетичних волокон. Поверхня гладка, щільна, з яскравим або строкатим малюнком (абстракції, «турецький огірок», рубчик, інше). Плетений жаккард вважається більш якісним, ніж друкований.
- Рогожка. Дана меблева тканина в Бердянську має унікальну схожість з мішковиною. У складі 60-70% бавовни, решта - поліестер або акрил.
- Шенілл. Як зрозуміло з назви, вона має в складі «пухнасті» шеніллові нитки. Вони надають міцності, роблять поверхню матовою, плетеною. Зовні шенілл має презентабельний, затишний вигляд, робить атмосферу кімнати домашньою.
- Еко-шкіра. Матеріал має бавовняну основу, поверхня з синтетичної спіненої сировини. Відрізняється високою міцністю, не пропускає вологу, еластичний і приємний на дотик. Підходить як замінник шкіри, зазвичай використовується для оформлення офісних меблів, а також диванів і крісел для вітальні, їдальні.
Окрему увагу заслуговує меблева тканина Бердянськ «арпатек». Спочатку вона була розроблена для автомобільної промисловості, але в даний час все частіше застосовується для оббивки м'яких меблів (особливо комерційного призначення).
Синтетичні або натуральні варіанти: переваги, особливості
Натуральні варіанти для оббивки м'яких меблів підходять для оформлення тільки певних кімнат і приміщень, якими користуються рідко (гостьові кімнати, бібліотеки, другі спальні, інше). Мають безперечну перевагу, адже вони екологічно чисті, безпечні, гіпоалергенні. Все ж слід врахувати, що їх волокна вбирають запахи, вимагають делікатної експлуатації та догляду.
Синтетична меблева тканина Бердянськ в сучасному світі заслужено займає лідируючі позиції, а тому використовується для оформлення меблів в 85% випадків. Вона підходить для фарбування в найяскравіші кольори, оформлення їдалень, кабінетів, спалень.
Не можна впевнено сказати, яка меблева тканина в Одесі краща і яку вибрати. Тому віддавати перевагу тому чи іншого матеріалу слід згідно призначенню обраних меблів, обстановці кімнати і іншим нюансам.
Як підібрати забарвлення?
Прийнято підбирати колір м'яких меблів щодо іншого текстилю, але ніяк не оформлення стін, стелі або підлоги. Ідеальним варіантом будуть контрастні кольори без принтів, візерунків. Саме такою буде ідеальна меблева тканина Бердянськ, купити її недорого можна в інтернет-магазині Лайтстар .
Для кожної кімнати будинку, квартири краще вибирати певний тон:
- спальні - світлі, пастельні кольори;
- дитячі кімнати - світлі відтінки, цукеркові;
- вітальні і їдальні - теплі кольори, нейтральні;
- кухні - яскраві, енергійні відтінки.
Ідеальним буде вибір кольору м'яких меблів контрастних відтінків. Таким чином диван або крісло може стати яскравим акцентом в інтер'єрі, доповненням до незвичайних штор або іншим текстильним виробам в тон.
Меблева тканина Бердянськ із забарвленням в квіточку, смужку, з іншими принтами (особливо яскравими) підбирається тільки в тому випадку, якщо в інтер'єрі використані спокійні, нейтральні і однотонні забарвлення.
Смугасті принти або в клітинку найкраще купувати для доповнення стилю модерн, ретро, а також прованс, неокласика, еклектика.
Правила підбору тканини для м'яких меблів
Якщо правильно підібрати оббивку для м'яких меблів, то можна купити виріб, який буде радувати привабливим виглядом і новизною не один рік. Підбирати варіанти слід з урахуванням таких особливостей:
- Офіс. Для м'яких меблів підійдуть натуральна або штучна шкіра, замша. Ця меблева тканина Бердянська недорого коштує, практично не вбирає запахи (парфуми, тютюн, освіжувачі повітря, інше), легко і просто очищається навіть за допомогою вологих серветок, не електризується і чудово контактують з будь-якими іншими тканинами.
- Дитяча кімната. В цьому випадку краще віддавати перевагу максимально натуральним матеріалам, але комбінованим. Вони будуть довго зберігати задану форму, їх можна очищати від різних плям локально за допомогою різноманітних засобів. Також існує окрема категорія тканин для дитячих, які мають унікальні просочення.
- Кухня. Бажано вибирати синтетичні або комбіновані варіанти, з водовідштовхувальними просоченнями, гладкою поверхнею. При цьому більш практичними будуть забарвлення з кольоровими принтами, геометричними візерунками. Краще віддавати перевагу теплим і нейтральним кольорам.
- Їдальня, вітальня. Для меблів необхідно вибирати м'які тканини з дрібним ворсом або без нього, середнього або крупного плетення. Бажано віддавати перевагу принтам в смужку, квіти, абстракції.
У приміщеннях, де м'які меблі використовується щодня, слід застосувати м'які і щільні тканини. Така меблева тканина Бердянськ буде довго зберігати привабливий вигляд, витримає численні цикли чистки, взаємодію з домашніми вихованцями.
Універсальні варіанти і вдалі поєднання
У більшості сучасних інтер'єрів м'які меблі виступають основою домашнього оздоблення, є родзинкою і яскравою деталю всієї обстановки. Універсальним варіантом можна сміливо назвати однотонні тканини з комбінованим складом і такими характеристиками:
- м'якою, матовою і гладкою поверхнею;
- нейтральних або трендових відтінків;
- без декоративних елементів.
Вони ідеально виглядають на меблях з лаконічними і простими формами. Такі диванчики і крісла можна сміливо і без проблем вписати практично в будь-який інтер'єр.
Якщо ж до смаку припали ошатні і дорогі жакардові оформлення, то слід враховувати такі правила поєднання. Перше з них - контрасти. Якщо меблева тканина Бердянськ має строкатий квітковий принт, то слід підібрати штори та інші текстильні елементи в колір з переважаючим в малюнку. Тоді все приміщення буде виглядати органічно, зі смаком.
Друге - смугасті меблі найкраще використовувати в кімнатах, де немає інших принтів, а в оформленні використані 2-3 кольори, не більше. Основними з них можуть бути чорний, білий, сірий, червоний колір, а решта - додатковими і використовуватися в меншій кількості (як аксесуари, яскраві доповнення та дрібні деталі).
Третє - вдалі поєднання в родинних відтінках. В такому випадку підбирається меблева тканина Бердянськ для оформлення м'яких меблів на 2-5 або більше відтінків світліше або темніше від обраного кольору тканини. Якщо в приміщенні переважають світлі кольори, краще зробити м'які меблі акцентом і вибрати яскраві кольори, а якщо темні - то навпаки.
Важливі факти про меблеву тканину
М'які меблі оббивається спеціальною тканиною з усіх боків (за винятком зовнішньої сторони, низу), а тому має кілька деталей, щільно зшитих між собою. Меблева тканина Бердянськ являє собою єдине полотно, тому при загальному і детальному розгляді зазвичай має єдиний напрямок ворсу і малюнка. Тому при експлуатації і легкому очищенні слід враховувати:
- Не можна застосовувати фарбувальні (підфарбовуючі) засоби і засоби для виведення плям. Вони можуть впливати локально і зробити оброблення ділянки світліше.
- Тканина з вираженим ворсом при активній експлуатації може змінювати напрямок ворсинок, візуально роблячи не найкращий естетичний ефект. Тому краще застосовувати спеціальні сидіння-накладки.
- Синтетична тканина може викликати електризацію при контакті з деякими матеріалами одягу, тому її бажано час від часу обробляти антистатиком і протирати вологою м'якою тканиною.
Якщо в будинку проживає понад 5 осіб або меблі експлуатується за участю маленьких дітей, тварин, знаходиться в приватному будинку, то краще застосовувати спеціальні засоби з брудо- і водовідштовхувальним ефектом.
Слід пам'ятати, що оббивка м'яких меблів прослужить довше, якщо в щоденному використанні застосовувати декоративні подушки, пледи, покривала, декоративні накладки і інші текстильні вироби.
Правила догляду за меблевою оббивкою
Щоб оббивка на м'яких меблях тривалий час зберігала новизну і привабливий зовнішній вигляд, необхідно дотримуватися наступних правил:
- Видаляти плями відразу після їх появи (або виявлення). Тільки свіжі забруднення вийде видалити за допомогою вологої тканини або серветки локально, без застосування спеціальних засобів.
- Часто пилососити поверхню. Так вдасться не тільки прибрати дрібне сміття, але ще і додати поверхні рівніший вид, підняти ворс.
- Відновлювати захисне просочення. Для цього слід придбати спеціальні засоби-спреї і оновлювати «плівку» на поверхні не менше 1-2 разів на 10 днів.
- Сильні забруднення можна спробувати видалити за допомогою щітки (для одягу або замші), а також засобів для чищення без відбілювачів, кислот, абразивів. Якщо очікуваний результат не буде досягнутий, краще звернутися за допомогою в клінінгову фірму.
Слід зазначити, що плями від кави і чаю ефективно можна видаляти мильним розчином, чорнило кулькової ручки - розчином з 10% спирту, а жирні залишки їжі - сіллю або содою. Після виконаних маніпуляцій ділянку потрібно ретельно промити водою кімнатної температури.
Складні забруднення від фруктів, соків вийде видалити розчином з оцтом, а жуйку - кубиком льоду, а ось кров можна змити тільки холодною водою. Як індикатор чистоти можна використовувати суху і чисту бавовняну тканину .