Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Яку тканину вибрати для оббивки меблів?

У виробництві м'яких меблів важливу роль відіграєУ виробництві м'яких меблів важливу роль відіграє не тільки якісні матеріали і міцний каркас, а й зовнішній вигляд самих меблів, на що покупці звертають увагу в першу чергу. Від того, яку тканину для оббивки меблів використовує виробник, залежить популярність і затребуваність м'яких меблів.

Компанія «Light Star textile» є найбільшим постачальником тканин для оббивки меблів в Україні і пропонує Вам широкий асортимент зразків. У нас представлена якісна оббивна тканина купити яку, Ви можете за доступними цінами і з доставкою по всій Україні.

Оббивну тканину замовити потрібно саме у нас!

В асортименті нашого інтернет-магазину присутні найпопулярніші види оббивної тканини:

  • Шенілл
  • Рогожка
  • Жаккард
  • Велюр
  • Штучна шкіра
  • Підкладкова тканина

Різноманітність кольорів, висока якість матеріалів і стійкість до стирання забезпечать меблям не тільки гарний зовнішній вигляд, але і практичність, довговічність. Це оцінить будь-який покупець і захоче придбати такі м'які меблі. Оббивну тканину замовити Ви можете в розділах «Робоча колекція», «Експериментальна колекція» і «Тканини на замовлення».

Купуючи тканину для оббивки меблівКупуючи тканину для оббивки меблів в інтернет-магазині «Light Star textile» Ви зможете вибрати підходящий матеріал будь-якого кольору з різними візерунками і принтами. Це дозволить Вам урізноманітнити модельний ряд м'яких меблів, адже з різною оббивкою меблі виглядають по-різному.

Пропонуємо стати нашим партнером

Оббивна тканина ціна на яку Ви можете побачити в каталозі нашого сайту, відрізняється своєю доступністю, тому ми співпрацюємо з багатьма меблевими фабриками, роботи яких Ви також можете побачити на сайті.

У нас завжди діють вигідні акції і знижки, а також, каталог регулярно поповнюється новинками. Замовляйте тканину для оббивки меблів в «Light Star textile» і ми доставимо товар в максимально короткі терміни в будь-яке місто України.