Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Жалюзі або штори: що вибрати?

Ви зробили ремонт у своєму будинку або квартирі, встановили нові склопакети, оновили інтер'єр? Щоб житло довго радувало красою, слід продумати всі нюанси і не упустити жодної деталі. Важливий аспект дизайну приміщення - оформлення віконного отвору.

“Голе” вікно виглядає непривабливо, порушує затишок кімнати. Через нього безперешкодно проникають чужі погляди та сонячні промені. Запобігти цьому допоможуть жалюзі або штори. Як вибрати досить функціональний варіант, який оптимально впишеться у загальну стилістику інтер'єру? Спробуємо знайти відповідь на це питання у даній статті.

Обираємо найкращий захист квартири від сонця

Ще донедавна не існувало великого вибору способів декорувати вікна та захистити помешкання від проникнення сонячних променів. Однак, на сьогоднішній день все змінилося і на ринку текстильних виробів з'явилися жалюзі. Це стало причиною того, що велика кількість людей розгублюється при виборі віконного декору та не знає що краще: жалюзі або штори.

Щоб зробити правильний вибір, важливо прислухатися до себе, довіритися своєму смаку й уподобанням, а також врахувати наступні нюанси:

жалюзі або штори

Жалюзі або штори

  • Функціональність. Штори шиються з доволі щільних тканин. Саме тому вони є відмінним захистом квартири від сонця та поглядів незнайомих людей. Тим не менше, жалюзі, також наглухо блокують сонячні промені і захищають від чужих поглядів. Крім того, в порівнянні зі шторами, жалюзі мають і додаткові функції. Наприклад, вони можуть дозувати кількість сонячного світла, що проникає в кімнату.
  • Ціна. Якщо порівнювати вартість на штори або жалюзі, то вона залежить від матеріалу і метражу. Звичайно ж, покупка штори буде набагато вигіднішою, якщо вибирати простий матеріал. А ось важкі портьєри на просторі вікна обійдуться в рази дорожче. Що стосується жалюзі, то прості алюмінієві обійдуться дешевше, ніж, скажімо, рулонні з жакардової тканини чи велюру.
  • Дизайн штор та жалюзі. Що стосується дизайну, то жалюзі значно поступаються шторам. Але їх не можна назвати неестетичними. Навіть прості алюмінієві ламелі можна знайти в якому завгодно відтінку, і що вже говорити про рулонні жалюзі: їх текстури надзвичайно різноманітні.
  • Приміщення. Для приміщень з підвищеною вологістю краще віддавати перевагу жалюзі зі стійких до вогкості матеріалів, а ось від штор краще відмовитися. Зате для дитячої або вітальні підійдуть або штори або жалюзі.

Де придбати штори або жалюзі?

Якщо ви бажаєте придбати якісну та недорогу тканину для пошиття штори або жалюзі, то вам варто відвідати офіційний сайт компанії Light Star textile. Тут ви побачите колосальний асортимент різноманітних матерій та зможете рогожку, шенілл або велюр купити Україна за доступною ціною.