Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Жаккард - втілення справжньої розкоші в текстилі

ткань жаккард оптом купити

Королівська статусність, неймовірна витонченість і багатобарвна пишність. Саме такими словами можна описати жаккард. Ця тканина вирізняється від інших неповторним рельєфним візерунком, який формується сотнями ниток, що відрізняються між собою по товщині, складу і кольору. Особливе плетіння дозволяє створювати багаторівневі зображення з приголомшливими колірними переходами. Неймовірна виразність, одержана тканим способом, робить жаккард ідеальним доповненням інтер'єрів у будь-якому стилі.

Історія виникнення жаккарду

Вперше такі текстильні вироби булив виткані ще в далекому 1801 році французьким майстром Джозефом Марі Жаккард, в честь якого й були іменовані тканини. Зроблено це було за допомогою спеціального станка, оснащеного перфокартами, які повідомляли алгоритм плетіння ниток.

Дивовижним є той факт, що за 200 років змінився лише спосіб виготовлення цього чудового полотна, але не його застосування. Так, в наші дні архаїчні перфокарти старовинних верстатів замінили новітні комп'ютерні технології. Проте, сам жаккард залишився таким же популярним. Його досі використовують у якості тканин для штор, оббивки для диванів та одягу.

Жакардові тканини для диванів та м'яких крісел. Головні особливості

Окрім вишуканого дизайну, жаккард є неймовірно практичним. Він володіє цілим рядом корисних якостей:

  • Міцність, яка пояснюється складним плетінням кручених волокон.
  • Щільність та здатність до красивої драпіровки.
  • Екологічність і гігієнічність, особливо у жаккарда з великим вмістом натуральних компонентів. Він застосовується в меблевих комплектах високої цінової категорії.
  • Довговічність. Завдяки наявності бавовняних волокон, у жаккарді створюється ефект природної вентиляції.
  • Невибагливість у догляді. Жаккард потребує простої щотижневої сухої чистки. А плями з його поверхні видаляються звичайною вологою губкою.
  • Велика розмаїтість дизайнерських рішень. Можна створювати які-завгодно візерунки. Усі вони виглядають яскраво і розкішно.

Мабуть, єдиним недоліком жаккарду є його висока ціна. Адже це елітний тип тканин, що потребує чималих затрат для виготовлення. Проте, якщо ви все таки бажаєте придбати жаккард для диванів за доступною ціною, ви можете обрати матеріал з більшою кількістю синтетичних волокон.

Де купити жаккард?

Якщо ви вирішили придбати жаккард, то вам варто завітати в інтернет-магазин Light Star textile. Тут представлений величезний вибір якісних тканин від кращих виробників. Крім того, тут ви також можете замовити доброякісну фурнітуру для меблів.