Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Меблева фурнітура від Light Star

купити меблеву фурнітуру оптом

Кожен з нас бажає щоб меблі були не тільки розташовані зручно, а й були стильними та красивими. Зараз ринок пропонує великий асортимент фурнітури для меблів різних виробників. Проте важливо обрати якісну фурнітуру, яка буде підходити по стилю до вашої кімнати та матиме потрібну форму та величину. Інтернет-магазин Light Star пропонує широкой вибір меблевої фурнітури, яка допоможе вам у створені комфортного та стильного житла. Ми піклуємось про вас та намагаємося підбирати лише кращі варіанти товарів. Меблева фурнітура для диванів є важливим елементом, який впливає на функціональність конструкції та міцність. Від якості фурнітури меблів залежить як довго служитимуть вам меблі. Вибору фурнітури для меблів інтернет-магазину варто приділяти багато уваги. Спеціалісти не радять купувати занадто дешеву меблеву фурнітуру, адже вона не буде міцною та довговічною.

Особливості різновидів меблевої фурнітури

Фурнітуру для диваніввважають додатковими аксесуарами, проте вона відіграє не останню роль у функціонуванні меблів. Меблеву фурнітуру можна розділити на декілька позицій:

  • кріпильна фурнітура, вироби, які відповідають за з'єднання та роз'єднання меблів. А саме: різні висувні механізми, направляючі, петлі, болти та інше.
  • лицьова фурнітура, це меблеві ручки, замки, полицетримачі.
  • декоративна, різноманітні окантовки, заглушки.

Асортимент інтернет-магазину постійно оновлюється. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками та гарантуємо якість меблевої фурнітури магазину.

Як замовити меблеву фурнітуру

Магазин реалізує доставку товарів по всій території України на відділення пошти чи адресну доставку. Для оформлення замовлення потрібно оформити заявку на інтернет-сайті або зателефонувати за вказаним номером, де наші менеджери допоможуть підібрати вам усю необхідну фурнітуру. Ми стараємось, щоб на сайті магазину вам було зручно зорієнтуватись в виборі товару. Інтернет-магазин містить фото та опис до кожного товар, що дозволяє вам швидко обрати необхідні для вас вироби. Також у нас проводяться акції, які дозволяють ще вигідніше купувати наші товари.