Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Меблеві тканини оптом

купити меблеві тканини оптом

Ми здійснюємо продаж тканини оптом у Хмельницькому, асортимент якої представлений у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо вигідні умови купівлі. В асортименті магазину представлений широкий вибір тканин від виробника, де ви точно знайдите найкращий варіант потрібної тканини. Уся представлена продукція відповідає усім стандартам виготовлення тканин. Також у нас ви можете придбати не лише меблеву тканину оптом, а й тканину для штор оптом. Ми надаємо можливість купувати тканину не лише оптом, а й в роздріб. До того ж на сайті нашого магазину ми пропонуємо різні акції для придбання тканин.

Як доглядати за меблевою тканиною

Для регулярного догляду за обивкою для меблів достатньо періодично чистити її пилососом. При легкому забрудненні можна використати мильний розчин та самостійно очистити меблі від плями. Також допустимо використовувати миючі засоби на мильній основі, проте варто прочитати інструкцію перед використанням. Не можна використовувати миючі засоби на спиртовій чи сильнодійючій хімічній речовині. Не користуватись відбілювачами. Миючий засіб потрібно спочатку нанести на миючу губку, а тоді вже на тканину. Після чистки потрібно промокнути сухою білою тканиною місце обробки. Не варто шкрябати чи терти плями, які вже засохли. Меблеву тканину не прасувати. Оброблювати забруднення потрібно круговими рухами, щоб слід від миючого засобу не залишився варто оброблювати поверхню від шва до шва. При сильних забрудненнях варто звернутися у спеціалізовані хімчистки.

Переваги купівлі текстилю у нас

Ми гарантуємо:

  • великий вибір тканин та фурнітури для диванів
  • регулярне оновлення асортименту
  • високу якість текстилю
  • можливість придбати товар оптом та вроздріб
  • доставку в будь-який куточок України
  • ціна відповідає якості.

Також звертаємо вашу увагу, що у нашому інтернет-магазині здійснюється продаж комплектуючих до диванів. Усе це та інше ви можете переглянути на сайті нашого магазину. Наші спеціалісти нададуть вам повну інформацію по придбанню того чи іншого товару з каталогу інтернет-магазину Light Star.