Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Магазин меблевих тканин високої якості

меблеві тканини оптом

Меблеві тканини дуже різні не лише за складом, але й за умінням виділити візуально збільшити чи навпаки розмір меблів. З допомогою нової меблевої тканини непоказні меблі можна перетворити в розкішне та затишне місце для відпочинку. Пропонуємо вам купити меблеву тканину в Україні, а саме в Хмельницькому, тут ви можете переглянути наявність тканин у магазині чи оформити замовлення тканин.

Як обрати меблеву тканину

  • При виборі обивочної тканини для меблів варто звернути увагу на товщину тканини її вагу та ширину. Тому чим товстіша тканина тим вона витриваліша та зносостійка. Також потрібно не забувати і про склад тканини.
  • Варто визначитися з якими тканинами ви хочете працювати, це можуть бути натуральні, синтетичні чи штучні тканини. Якщо тканина містить синтетичні волокна це не означає, що вона погана, навпаки, тканини, які містять невеликий відсоток таких тканин є зносостійким.
  • Якщо ви маєте домашніх улюбленців варто обирати обивочні тканини для меблів – мікрофібру, вона легка в догляді та з допомогою щільності тканини тварини не можуть її пошкодити.

Якщо вам потрібний бюджетний варіант оновлення ваших меблів наш магазин обивочних тканинпропонує вам звернути вам увагу на акції, які ви також знайдите на сайті нашого магазину.

Light Star працює для вас

Ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками меблевих тканин та постачальниками тканин Україна. Ми пропонуємо купити меблеві тканини не лише високої якості, а й широкої кольорової гамми. А різноманітність візерунків на наших тканинах вас приємно здивують та підійдуть для різноманітно оформлених дизайнів ваших меблів. Варто знати, що зовнішній вигляд тканини ваших меблів привертає увагу з боку гостей. Тому купуючи тканини оптом Хмельницький варто враховувати усі деталі, адже навіть від приміщення в якому будуть розташовані меблі, залежить вибір тканини. Для дитячої кімнати рекомендується обирати натуральні тканини з невеликим відсотком синтетичної тканини. В вітальню варто обирати зносостійкі та міцні варіанти тканини.