Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Якісні тканини в інтернет-магазині Light Star

купити якісні тканини в роздріб та оптом

У нашому інтернет-магазині тканин наданий великий вибір тканин, які ви можете широко використовувати. У нас ви можете купити тканини онлайн, які підійдуть для використання у декорі, для пошиву речей у будинок чи одягу. Ми пропонуємо купувати тканину як оптом так і в роздріб. Зайшовши на сайт магазину ви знайдите все необхідне для дизайну вашого дому. До того ж ми пропонуємо не лише хорошу ціну, у нас діють різноманітні акції для ще комфортніших покупок.

Які тканини можна знайти у нашому магазині.

Наш інтернет-магазин тканин Українапропонує широкий вибір тканин різного походження, це:

  • Натуральні тканини – це бавовна, льон, вовна та інші. Такі тканини включають в себе вміст натуральних волокон не менше 30% вони є екологічно чистими та повітропронекними. Проте мають низьку зносостійкість і можуть просідати.
  • Синтетичні тканини – такі тканини повністю складаються з синтетичних ниток поліестеру, акрилу та інших. Мають досить високу зносостійкість, зберігають довго колір та малюнок. Проте мають низьку повітропрониккність та просідають.
  • Штучні тканини – такі тканини зроблені методом переробки натуральної сировини. Вони мають високу повітропроникність, але схильні до швидкого зносу.

Як правильно обрати тканину.

  • Рекомендується обирати тканини в спеціалізованих магазинах, які можуть надати вам інформацію про виробника та склад тканини.
  • При купівлі тканини варто враховувати в яких цілях ця тканина використовуватиметься.
  • Варто ретельно визначити потрібну кількість тканини з невеликим запасом.
  • При виборі тканини варто звернути увагу чи немає браку, як пошита сама тканина чи нанесений колір однотонно.

Наш магазин меблевих тканин пропонує вам придбати тканини оптом у Хмельницькому за доступною ціною. Ви можете купити тканини Україна не переживаючи за якість. Все, що вам необхідно зробити це оформити замовлення на сайті чи зателефонувати за вказаним номером. Ми пропонуємо тканини під замовлення, оббивочні тканини та різну фурнітуру. Бажаємо вам якісних та приємних покупок текстилю Хмельницького.