Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Обирайте якісну фурнітуру до меблів з магазином Light Star

На сьогодні досить поширеним є формування меблів самому, ми обираємо все починаючи від внутрішньої частини меблів до тканини, яка буде ззовні. Наш магазин також не стоїть на місці і пропонує вашій увазі придбати якісну меблеву фурнітуру. Формуючи меблі ви зможете самі упевнитись в достовірності вашого вибору, адже ми впевнені, ви обирете найкраще. Продукція нашого магазину підійде для меблів різного класу. Цінова політика не впливає на якість фурнітури: незалежно від ціни, кожна із деталей має хорошу якість. Дорожчі деталі мають більш розширені функціональні можливості. Бюджетні ж варіанти прекрасно показують свою міцність на практиці. Ми рекомендуємо ознайомитись з технічними характеристиками потрібних вам моделей, щоб ви могли підібрати потрібну фурнітуру, а наші менеджери при консультації допоможуть вам купити якісну продукцію.

Мебельная ткань Флизелин 80

Ткань для мебели Флизелин 80

Комплектуючі м'яких меблів

Опори – потрібно обирати обережно, адже вони можуть виконувати різні функції, вони є колісні, декоративні, регульовані і нерегульовані. Кріплення – саморізи, болти, завіси з допомогою яких меблі скріплюються. Наповнювнювачі різного типу, це можуть бути: синтепон, пружини, поролон, латекс та інші. Механізми роботи: викатні, призначені для постійних трансформацій; єврокнижка, витягування вперед сидіння дивана; «французька розкладачка» - потягнути механізм вгору і на себе, розгорнути ланки; книжка - з положення "диван" перекинути механізм назад на спинку, тримаючись за рамку сидіння, віджати сидіння до другого клацання, розклавши в положення ліжко.

Чому ми?

Фурнітура нашого магазину створена з можливістю виробництва меблів самостійно. Наразі знайти достойну фурнітуру для меблів не так легко, адже зазвичай комплектуючі продають у великих магазинах. Ми вирішили спростити це завдання і дати можливість купувати якісні комплектуючі для ваших меблів навіть у найвіддаленіших куточках України через інтернет. У нас ви знайдите меблеві складові для розкладних диванів, крісел-ліжок та будь яких м'яких меблів. Також на нашому сайті представлений великий вибір тканини для штор. Також з допомогою наших менеджерів ви можете дізнатися про усі тонкощі догляду за тканинами.