Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Меблеві тканини і догляд за ними

Страйп

Модель “Страйп”

Як відомо, будь-яка річ служитиме довго, якщо за нею правильно доглядати. Меблі - не виняток. Купуючи новий гарнітур ми сподіваємося, що він буде радувати нас як мінімум протягом декількох років. Але часто трапляється так, що улюблений диван зношується раніше відведеного часу. І справа часто навіть не у виході з ладу диванного механізму або втрати цілісності каркаса. В основному причина криється у втраті первісного красивого виду оббивки, яка деформується, покривається плямами і рветься. Ось чому питання вибору тканини і догляду за нею так сильно хвилює багатьох людей.

Якщо ви не бажаєте попрощатися зі своїм диваном швидше ніж належить і не замислюватися над покупкою нового полотна для оббивки, вам необхідно знати про правила догляду за тканинами. У цій статті ми поділимося з вами корисною інформацією: розповімо якими бувають тканини і догляд за ними.

Поради по догляду за меблевими тканинами

Почнемо з того, що існують різні види тканин для меблів. Це означає, що у кожному різновиді є особливості та специфіка по догляду за тканинами.

  • Велюр має м'яку ворсисту поверхню. Тому, щоб вона не постраждала, необхідно використовувати для чищення миючі засоби, в основному складі яких вода. Такі тканини і догляд за ними припускають ручне прання при температурі не вище 30 ° С.
  • Жаккард вимагає регулярного чищення пилососом або вологою ганчіркою. Догляд за тканинами такого типу полягає в наступному: полотно можна прати при t ° до 40 вручну або в машинці, але не можна віджимати! Якщо на поверхні з'явилася пляма, не варто використовувати відбілювачі.
  • Шенілл є досить невибагливим. Щоб здійснювати правильний догляд за шенілловими тканинами потрібно раз на тиждень проводити чистку пилососом. Головна умова: не можна сильно терти поверхню шенілла - так ви зруйнуєте його структуру.
  • Матеріал зі штучної шкіри дуже швидко поглинає вологу, тому мокрі плями треба відразу ж промокнути фланелевою матерією. Для видалення плям не потрібно купувати дорогі спеціальні засоби. Хороший результат дасть серветка, змочена в водно-спиртовому або мильному розчині.
Лезер

Модель “Лезер”

Ось головні види тканин і догляд за ними. Сподіваємося, що наші рекомендації по догляду за тканинами допоможуть зберегти гарний зовнішній вигляд вашої меблів на довгі роки.

Тканини і правильний догляд за ними

Звичайно, для того, щоб меблевий гарнітур довго залишався привабливим мало знати про види тканин і догляд за ними. Перш ніж дізнаватися як доглядати за полотном, необхідно вибрати якісний матеріал від перевіреного виробника.

Заходьте в інтернет-магазин Light Star textile. Ми пропонуємо своїм покупцям високоякісну продукцію від відомих світових брендів. До усіх товарів додаються інструкції по догляду за тканинами.