Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Тканини для штор: як вибрати?

Роял

Модель “Роял”

Штори - це вироби які здатні створити певну ауру в приміщенні, затишну і теплу атмосферу в домі і захистити жителів від сліпучих сонячних променів. Крім того, це завершальний штрих який вигідно доповнює приміщення і підкреслює його красу. Ви можете вибрати чудові яскраві фіранки, які будуть головним акцентом в інтер'єрі. Або можна підібрати шторки, виконані в стилі прованс, якщо в тій же стилістиці виконано дизайн кімнати.

Існує багато нюансів в підборі текстильного оформлення вікон, але найголовнішим з них є вибір тканини для штор. Саме матерія повинна відповідати вимогам практичності, естетики і, звичайно ж, довговічності.

Як зробити правильний вибір тканин для штор?

Щоб придбати відповідну тканину для штор, яка задовольнить всі ваші побажання і потреби, необхідно знати якими бувають тканини для штор. Спочатку не існувало чіткої класифікації, але технічний прогрес вніс свої корективи і на сьогоднішній день виділяють два види тканин для штор:

  • Портьєрні полотна характеризуються особливою щільністю. Їх використовують для максимального захисту від сонця, шуму і пилу. До цього типу можна віднести такі тканини для штор, як аристократичний велюр, світлонепроникний блекаут, витончений софт, фактурний шенілл, витончена рогожка. Штори, виготовлені з таких матерій часто вішають в спальних кімнатах, кабінетах і вітальнях.
  • Гардинні тканини для штор відрізняються від першого типу легкістю і тонкістю. Вони не захищають від денного світла, а лише розсіюють його, створюючи дуже затишну атмосферу в приміщенні. Щільність таких тканин для штор варіюється в невеликих межах і в основному залежить від структури. До даного типу відноситься ніжний батист, тонка органза, льон і безліч інших видів. Така тканина для штор буде доречною в кухні, їдальні.
Ніка-2

Модель “Ніка-2”

Часто люди вдаються до такого дизайнерського прийому, як поєднання різних тканин для штор. Це дуже зручно, адже можна самостійно контролювати освітлення простору.

Тканини для штор в інтернет-магазині Light Star textile

Коли ви вже визначилися з тим, які тканини для штор вам потрібні, вам необхідно звернути свою увагу на якість обраних матеріалів. Щоб штори були зносостійкими, міцними і довговічними, найкраще віддати перевагу перевіреним виробникам текстилю.

Заходьте в магазин Лайт Стар. У нас ви зможете купити тканину для штор, яка володіє бездоганними характеристиками.