Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Жаккардова тканина - крупноузорчаста краса

оббивна тканина для меблів

Гордіон

Жаккардова тканина - крупноузорчаста краса

З давніх-давен символом розкоші і витонченості була жаккардова тканина. Пишність орнаментів, неймовірна витонченість, королівська статусність - все це про даний текстиль. Якщо вам хочеться створити унікальний дизайн свого інтер'єру, залучати погляди гостей і висловлювати своє почуття стилю, то вам необхідно купити жаккардову тканину.

Цікавий факт. Методика виготовлення не змінювалася протягом 200 років. Видатне творіння француза Жозефа Марі - верстат, забезпечений перфокартами, що дозволяли сплітати візерунки нереальною складності, використовують по сьогоднішній день. Саме тому, жаккардова тканина вважається такою популярною і затребуваную. Її застосовують для пошиття одягу, для меблевого виробництва. Дійсно, якщо ви бажаєте здійснити перетяжку старої софи, зверніть свою увагу на це полотно.

Жаккардові оббивні тканини. Чому їх варто придбати?

Крім своїх привабливих властивостей, ви повинні дізнатися про достоїнства. На відміну від таких матеріалів, як рогожка, велюр, шенілл, жаккардова тканина має такі переваги:

оббивна тканина для меблів

Зевс

  • Стійкість до зношування і пошкоджень завдяки сплетінню ниток. Це гарантія довговічності продукту.
  • Переважно натуральний склад забезпечує абсолютну екологічність.
  • Оптимальна провідність тепла. Не виникає парникового ефекту в літню пору року і підтримується зігрівання в холодну пору.
  • Щільність. За рахунок чого вона піддається різним драпіровкам.
  • Невибагливість у догляді. Так що не обов'язково купувати додаткові засоби для чистки.

Одним словом, це витвір мистецтва. Вони додадуть вашому житлу чи офісу мальовничості. Рельєфи, колірні тони і плавні переливи будуть захоплювати кожного гостя. Якщо ви справжній цінитель майстерності, то жаккардова тканина ідеальна для вас.

Жаккардова якісна тканина. Де знайти?

Офіційний сайт Light Star textile пропонує своїм клієнтам тільки найкращі товари. Жаккардова тканина для дивана, інші матерії, добротна фурнітура та багато іншого. Якщо вам складно визначитися з вибором, то наші консультанти допоможуть. Вони дадуть відповідь на питання, що цікавлять, розкажуть детальніше про кожну позицію.