Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Велюр тканина - це справжня аристократичність

Велюр ткань

Арія

Велюр тканина - це справжня аристократичність

В меблевій промисловості застосовуються різні полотна для покриття всіляких елементів інтер'єру.

Велюр тканина - найпопулярніша і затребувана. Завдяки будові природних або штучних волокон, витвір виходить унікальним за рахунок неперевершеної гри світлових променів. Велюр для дивана не тільки красивий, але і вигідний. Його сміливо експлуатують в щоденному житті. Так як він не втрачає свій початковий зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Ця обставина відноситься до одного з найголовніших плюсів матеріалу. У давні часи оксамит користувався грандіозним попитом. Така основа була дуже дорогою, і навіть баронеси не наважувались покривати таким чином гарнітур. З неї виключно шили неймовірні наряди для знатних осіб. Коли технологія виготовлення прийшла в Європу, її трансформували і знайшли дешевшу, але не менш чарівну велюр тканина.

Велюр: переваги, недоліки для дивана?

Велюр, який використовується для оббивки, - це фурнітура достатньої щільності. Ворсинки можуть відрізнятися у напрямку, що згодом задає незвичайний малюнок, переливаючись міріадами відтінків на світлі.

Якими достоїнствами володіє велюр тканина?

    • Дивовижний парадний вигляд і м'які відчуття при дотику.
    • Практичність. Він легко чиститься, на ньому не залишаються сліди бруду і шерсті домашніх улюбленців. Для підтримки чистоти досить лише пустити в хід пилосос.
    • Велюр для дивана не пробуджує алергічні реакції, а значить є цілком і повністю безпечним для людей і екологічно чистим.
    • Не містить згубних речовин і в основному складається з пофарбованої бавовни.
    • Відмінна якість, а тому великий термін служби.

Виріб, покритий велюром, необхідно регулярно пилососити. Але в разі значніших забруднень рекомендуємо вам вдаватися до послуг хімчистки. У важкодоступних місцях доведеться вдатися до експлуатації щітки. Чим більш систематично буде проводитися прибирання, тим краще буде виглядати велюр тканина. Він робить гостьову вагомою і натхненною. Втім ця тканина передбачає багаторазовий догляд. Якщо у вас обмежений час для цього заняття, на допомогу прийде накидка або чохол. Це, мабуть, єдиний мінус.

Велюр "пухнаста" тканина - де придбати?

На офіційному сайті Light Star textile ви зможете знайти колосальний асортимент альтернатив. Але якщо "в душу запала" саме велюр тканина - ціна вас порадує. Все тому, що ми, перш за все, думаємо про задоволення своїх клієнтів. Таким чином, в інтернет-магазині постійно з'являються акції і бонуси, які допоможуть вам заощадити. А наші менеджери із задоволенням відповідають на питання і надають консультацію. Заходьте і обирайте велюр для дивана або крісел. Адже він перетворить будь-яке приміщення в розкішний зал.