Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Оббивна тканина купити в Light Star textile

оббивна тканина для меблів

Роял

Оббивна тканина купити в Light Star textile

Вибираючи композиції для будинку, ми розраховуємо, що вони будуть ідеально вписуватися під дизайн приміщення, і відрізнятися довговічністю. Це означає, що оббивна тканина купити варто з відповідальністю і серйозністю.

На щастя, сьогодні на ринку можна відшукати не тільки готову обстановку. Різні компанії виготовляють також предмети інтер'єру індивідуально. Однак, при всіх пропозиціях, оббивна тканина для меблів купити не так вже просто, оскільки текстиль представлений в настільки широкому асортименті, що серед такого розмаїття часом очі розбігаються. У нашому каталозі тільки красиві і практичні матеріали. Колосальна добірка моделей райдужній кольоровій палітрі, з різноманітними малюнками та орнаментами, здатна задовольнити смак кожного покупця. Якщо ви таки розгубилися, щоб оббивна тканина купити, рекомендуємо зв'язатися по телефону з нашими менеджерами. Вони підберуть оптимальний варіант для вашого дивана чи крісла, у відповідності зі стилістикою кімнати.

Меблева підходяща оббивна тканина: як вибрати?

"Одяг" софи - це цілеспрямовано розроблені полотна, що відповідають певним вимогам. Властивості, які підтверджують їх придатність:

  • Міцність і зносостійкість.
  • Стійкість до вигорання і впливу хімічних речовин.
  • Водо- і брудовідштовхуюча функція.

Перш ніж оббивна тканина купити, необхідно знати які її види існують. Основні типи це:

оббивна тканина для меблів

Шабі

  • Флок - виготовляється методом напилення мікроволокна на клейовий шар, нанесений на базу. Для основи дуже часто беруться: в'язані саржа, сатин. У ролі волокна вживаються: нейлон, несправжня бавовна поліестер. На сьогоднішній день, всі вони стійки до розчинників і тому не бояться хімчистки, чудово перуться і відмінно переносять несприятливі умови.
  • Жаккард - плететься на ткацькому верстаті з бавовняної, штучної або змішаної пряжі. Лише так досягається найбільша насиченість ниток. Через свої чудові особливості дана меблева оббивна тканина застосовується навіть для оформлення матраців.
  • Гобелен - виділяється правильною вивкою і характерним візерунком. Власне він відрізняється від попереднього варіанту тільки меншою щільністю.
  • Велюр - відноситься до групи трикотажних ворсових. За структурою - має стійку в’язку. За рахунок цього, добре драпірується і має теплозахисну рису.

Враховуйте ці характеристики. Якщо передбачається регулярна активне навантаження, то придивіться до другої альтернативі. Якщо елемент буде парадно зустрічати людей в гостьовій, віддайте перевагу останній.

Оббивна тканина як купити в інтернет-магазині?

Як зробити замовлення на сторінці нашого офіційного сайту? Потрібно натиснути кількість, ввести код відтінку оббивної тканини, яка вам сподобалася, і залишити свої контактні дані. Найближчим часом наші фахівці зателефонують вам для уточнення всіх деталей.

На придбані позиції ми надаємо гарантію для того, щоб у Вас не виникало сумнівів в якості меблева оббивна тканина.