Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Какова она - идеальная мягкая мебель?

Жаккард Роял ком

Модель “Роял ком”

Меблева тканина - це свого роду обкладинка дивана, яку потрібно вибирати з особливою уважністю і вимогливістю, так як покупка меблів - це не одноразове придбання, а, за умови дбайливої ​​експлуатації, на цілі десятиліття. Складно уявити затишок в будинку без меблів: після трудового дня можна розслабитися і прилягти на м'якому дивані, або провести час з сім'єю за переглядом цікавого фільму. Оббивка, найчастіше, грає головну роль в загальному враженні про гарнітур - адже це перше, що ми бачимо на власні очі. Але існує й інша сторона медалі: від її наповнення, і від міцності каркаса залежить комфорт і міцність конструкції. Щоб визначити, чи буде меблі для Вас зручними, приходячи в магазин присядьте, спершись на підлокітники. Через пару хвилин Ви відчуєте, пружна вона чи ні, і чи торкаються ноги до підлоги. Якщо вона сконструйована правильно, значить буде надійною і прослужить роки. Ви зацікавлені в оновленні старих меблів? Подумайте про те, щоб купити оббивну тканину для меблів, найбільш підходящу до інтер'єру приміщення, благо, вона доступна в спеціалізованих салонах, де Ви можете переглянути каталоги, і скористатися послугою тканини під замовлення.

Краш-тест для меблевих тканин

Переважна більшість добропорядних фабрик у всьому світі, в обов'язковому порядку тестують свою продукцію перед реалізацією, щоб упевнитися у відсутності будь-яких дефектів або виробничого браку. Їх напрямок одне, але вони відрізняються за деяким нормативам. Якщо продукт успішно проходить тестування, всі результати фіксуються в сертифікаті виробу:

  • стійкість забарвлення
  • пілінгуємість
  • вогнестійкість
  • стирання

Щоб не розчаруватися, слід пам'ятати про те, що незважаючи на відмінні характеристики, тільки від користувача залежить те, наскільки довговічними будуть меблі, як вони будуть себе вести під час використання і чи довго прослужить взагалі. Купити оббивну тканину для меблів в Україні не складе труднощів.

Краща меблева тканина - розкриваємо секрети

Велюр Томас

Модель “Томас”

Теперішній ринок, без перебільшення, переповнений різноманітністю товарів, і часом буває важко визначитися з тією чи іншою моделлю. Завдяки багатій матеріально-технічній базі, і оригінальним дизайнерським рішенням, сучасне виробництво випускає величезну кількість тканин з матеріалів різного спрямування: рогожка, жаккард, велюр, шенилл, натуральна і PU-шкіра. Виходячи з призначення і сфери застосування, Ви може ті купити оббивну тканину для меблів в Україна просто зробивши замовлення в одному з інтернет-магазинів. Нехай Вас не відштовхує ціна, якщо раптом вона здасться Вам завищеною - краще один раз заплатити за дійсно якісну тканину, ніж потім шкодувати про покупку. На сайті компанії Lightstar представлена робоча колекція елітних оббивних тканин, які завжди в наявності. Поспішайте зробити покупку вже зараз, а наші менеджери подбають про оперативну доставку. Ми стараємось для Вас, дорогі покупці!