Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Штучна шкіра для меблів - стильна "обкладинка" дивана

Турецкий жаккард

           Модель “Града”"

Штучна шкіра для меблів - стильна "обкладинка" дивана

Так само, як і одяг, з плином часу оббивка зношується і потребує заміни. Якщо Ви вирішили зробити перетяжку меблів, щоб вони виглядали як в перший день покупки, екошкіра - це знахідка для тих, хто дивиться в бік практичності, при цьому приділяючи увагу естетичній стороні. Сучасне виробництво дозволило отримати вироби, які мають масу переваг:

  • зносостійкість
  • довговічність
  • вологостійкість
  • відсутність токсичних речовин
  • різноманітність фактур і тиснень
  • широка гамма кольорів

Завдяки відмінним користувацьким характеристикам, вони користуються великою популярністю серед багатьох дизайнерів, перед якими стоїть завдання зробити інтер'єр житла більш солідним і респектабельним. Шкіра штучна купити яку можна в спеціалізованих магазинах меблевої тканини, нічим не поступається натуральній.

Особливості догляду за меблевою шкірою

Варто зазначити, що цей матеріал дуже невибагливий, а при правильному користуванні, надовго зберігає привабливий зовнішній вигляд. Але як і будь-який інший, потребує індивідуальної "турботи". Існують певні правила, дотримуючись яких, Ви істотно збільшите термін експлуатації улюблених меблів:

  • у запобігання вигоряння і можливої ​​деформації, не ставте їх поблизу с нагрівальними приладами і на відкритому сонці.
  • в разі забруднень, категорично не можна застосовувати засоби, що містять абразивні частинки, так як можна пошкодити делікатну поверхню. Для усунення плям краще використовувати мильний розчин, а побутовий пил просто витерти вологою ганчіркою.
  • якщо Ви хочете додати блиску, щорічно натирайте диванчик спеціальним поліролем.

З огляду на свої гігроскопічні властивості, штучна шкіра для меблів добре поглинає вологу, тому в кімнаті не повинно бути надто сухо - оптимальний режим вологості становить 50-60%. До того ж, вона використовується частіше, ніж природна. Це пояснюється високою вартістю останньої.

Шкіра штучна: всі "за" і "проти"

Модель “Принт Сити

       Польша тканина Принт

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що штучна шкіра для меблів - це ідеальне бюджетне рішення, щоб оформити вітальню зі смаком. Але є мінус: якщо вдома є домашні тварини - цей варіант Вам не підходить, так як пошкодження і зачіпки від кігтиків не підлягають відновленню. Але так чи інакше, питання про те шкіра штучна купити її чи ні - вирішувати Вам.

В такому випадку, можемо запропонувати до перегляду наш онлайн-каталог, експериментальна і робоча колекція якого рясніє різноманіттям високоякісних матеріалів від топових турецьких і польських виробників. Заходьте до нас, і обирайте те, що припаде Вам до душі.

Бажаємо приємних покупок, дорогі покупці!