Каталог
товарів
0
0
грн.
Light Star | Інтернет-магазин Меблеві тканини
Меблеві тканини Інтернет-магазин

Як зробити замовлення

З п'яти закладок наданої продукції виберіть модель, яка Вас цікавить, натисніть на фото або на назву цієї моделі, щоб переглянути великі фото, ціну, колір та детальну інформацію про товар.

Якщо Ви вибрали модель і колір товару, Вам необхідно вказати кількість погонних метрів або кількість рулонів, згідно з вказівкою мінімального замовлення і кратності на дану модель, під кольором який Вас цікавить. Після чого натисніть на кнопку "Купити", розташовану під потрібним для Вас кольором моделі.

Після натискання кнопки «Купити» вибраний Вами товар з'явиться в Корзині. В корзині Ви можете змінити кількість кожного товару, що замовляється, або видалити його.

Коли всі дії в Корзині завершені, натисніть кнопку «Оформити замовлення». Потім слід ввести свою контактну інформацію: ім'я, прізвище, місто доставки і телефон, після чого натиснути - «Відправити замовлення».

При правильному оформленні замовлення Ви побачите підтвердження відправки замовлення і його номер на екрані.

Після оформлення замовлення у нас на сайті з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення та з питань доставки і оплати.

_________________________________________________________________________

Якщо Вам необхідно зробити кілька покупок на нашому сайті, при попаданні в Корзину Ви можете вийти з неї кліком мишки поза зоною Корзини або натиснувши на хрестик у правому верхньому куті Корзини.

Перебуваючи на будь-якій сторінці сайту, у верхньому правому куті екрану постійно відображається кількість замовлених товарів в корзині і їх сумарна вартість. При наведенні курсора мишки на цю область, Ви побачите повний список товарів у Вашій корзині. Коли Ви вирішите оформити замовлення, просто натисніть на Корзину в правій верхній частині екрану (або на посилання «Купити» при виборі необхідної тканини).

__________________________________________________________________________

Увага!

Реальний колір товару може не збігатися з побаченим Вами в інтернет-магазині, так як товар може мати незначний відтінок в залежності від партії поставки товару, а також це пов'язано з передачею кольору моніторів Ваших пристроїв.