Catalog
Goods
0

0
uah.

+38 067 383-22-05
Light Star | Online-shop Furniture fabrics
Furniture fabrics Online-shop

Working collection

Experimental collection

Fabric under the order

Furniture

Stock

Fabric for curtains

Ціну знижено!
Clara
Price: 122.64 uah/m
Action
Tello
Price: 190.35 uah/m
Ціну знижено!
Tierra
Price: 122.64 uah/m
Ціну знижено!
Komodor
Price: 122.64 uah/m
-50%
Nobuk Flok
Price: 103.60 uah/m
Акційна ціна!
Сrown
Price: 74.00 uah/m
Акційна ціна!
АК
Price: 74.00 uah/m
-35%
Bengal
Price: 122.64 uah/m
-35%
Gul
Price: 122.64 uah/m
-35%
Doll
Price: 130.08 uah/m
-35%
Leda
Price: 122.64 uah/m
-35%
Mozaik
Price: 122.64 uah/m
-40%
Dream
Price: 94.54 uah/m
-40%
Diamond Florin
Price: 94.54 uah/m

Розпродаж тканин був придуманий компанією Light Star textile для того, щоб клієнти мали можливість придбати оббивку для меблів або тканини для штор по унікальним, неймовірно прийнятним цінам. Кожен з нас мріє створити в своєму будинку не просто стильний інтер'єр, але й затишну атмосферу. Щоб було приємно повертатися туди і не соромно запрошувати близьких людей в гості. Головним елементом в досягненні цього є приваблива і приємна на дотик оббивочна матерія для улюбленого дивана, який зносився. Але що, якщо ви не можете собі дозволити дорогі творіння? В такому випадку вам на допомогу прийде наш розпродаж меблевої тканини. У цьому розділі ви знайдете не тільки зразки з минулих колекцій з пониженими цінниками, а й модні новинки, що залишилися в асортименті в невеликій чисельності. Дана категорія постійно поповнюється. Так що, стежачи за останніми новинами розпродажі тканин, ви зумієте знайти бажаний продукт і не спустошити при цьому свій гаманець.

Корона

Модель “Корона”

Меблева тканина дорого коштує? Розпродаж виручить!

Довгоочікуваний, омріяний будинок нереальної краси вже зовсім близько. Просто заходьте на розпродаж тканин і освіжіть дизайн вітальні, спальні або їдальні. Оновіть свої пуфи і софи чудовим матеріалом. У нас в наявності є:

  • Жаккард.
  • Рогожка.
  • Шенілл.
  • Штучна шкіра.
  • Флок.
  • Велюр.
Даймонд Флорін

Модель “Даймонд Флорін”

Величезна різноманітність стильових, фактурних і колірних рішень вразить вашу уяву, а високоякісність задовольнить розум і прагматичність. Відвідавши наш розпродаж тканин, ви точно "не підете з порожніми руками", а підберете відповідний товар, який сподобався.

Розпродаж елітних тканин

На офіційному сайті lightstar.com.ua у розпродажі тканин ви побачите колосальну кількість розкішних полотен. Щоб не ви не розгубилися і змогли швидко зорієнтуватися в цьому різноманітті, ми постарались максимально детально описати властивості і характеристики кожної позиції. Але якщо у вас раптом виникнуть будь-які питання, то ми завжди раді допомогти! Зв'яжіться з нашим менеджером. Він проконсультує, надасть потрібну інформацію, поділиться корисними порадами і ви неодмінно знайдете те, що вам потрібно.